Dancing fairPlayce Poznań 2018

Strona Główna » Dancing fairPlayce Poznań 2018

Dancing fairPlayce Poznań – Międzynarodowe Warsztaty Tańca Współczesnego, to kontynuacja na Naramowicach imprezy, której twórczynią jest Ewa Wycichowska - wieloletnia dyrektor Polskiego Teatru Tańca. Doświadczeni pedagodzy o międzynarodowej sławie poprowadzą zajęcia od 18 do 25 sierpnia.  Swoich umiejętności będzie można popróbować w kilkunastu technikach, m.in. są to: GaGa People, Hip-Hop Energy, Taniec Kreatywny,  Broadway Jazz, Taniec Klasyczny, Contemporary Dance, Salsa, Bachata, Dancehall, Lyrical Jazz i wiele innych.

Do współpracy zaprosiliśmy  Natalię Iwaniec, Jean Cloude Marignala, Justina Fuentesa, Jacka Wazelina, Paulinę Wycichowską, Andrzeja Adamczyka, Annę Gruszkę, Yesida Samira Puello Chala i wielu innych. Zajęcia poprowadzi także prof. Ewa Wycichowska. Oprócz odbywając się w ciągu 7 dni warsztatów planujemy wydarzenia towarzyszące. Wzorem ubiegłego roku będziemy organizować wieczory taneczne i spotkania z pedagogami.

Dzieci i seniorzy mieszkający na terenie północnego Poznania będą uczestniczyć w darmowych warsztatach. Zaletą imprezy pozostaje fakt, że można wziąć udział w lekcjach sportów rakietowych, zajęciach jogi i Tango Argentino. Propozycja, aby kontynuować warsztaty na północy Poznania jest odpowiedzią na konieczność otwierania szeroko drzwi dla kultury.

Dancing fairPlayce Poznań odbywać się będzie przy dofinansowaniu Wydziału Kultury UM Poznania. Dobrze, że coraz szersza jest świadomość tego, aby kultura była jak najbliżej mieszkańców i mieszkanek. Nic tak nie wpływa na integrację, jak wspólna zabawa i działania w przestrzeni. A przestrzeń otaczająca Park rekreacyjno sportowy fairPlayce zachęca do tego. Zieleń parkowa, pluskający w bezpośrednim sąsiedztwie Strumień Różany to część tego miejsca, które kształtuje pozytywną atmosferę. 

Zapisy na warsztaty jeszcze trwają  www.dancingpoznan.pl 

ZAPRASZAMY. Do zobaczenia 18 sierpnia od g. 12.00

 

Anna Wachowska-Kucharska

 

Fot. fairPlayce