Medyczny trening personalny na Naramowicach

Strona Główna » Medyczny trening personalny na Naramowicach

Trening personalny, czyli inaczej mówiąc – osobisty, czy 1 na 1, w ostatnich latach zyskuje coraz więcej popularności. I chociaż pierwszą myślą, jaka przychodzi do głowy, jest trening na siłowni ze sztangą oraz trenerem z mocno rozbudowanymi mięśniami, to jednak rzeczywistość wcale tak nie musi wyglądać.

Coraz częściej doceniamy zalety również tzw. personalnego treningu medycznego który można nazwać albo rodzajem fizjoterapii albo czymś pomiędzy fizjoterapią a treningiem.  W związku z tym, że coraz więcej osób, również młodych, dużo czasu spędza siedząc i cierpi  np. na bóle pleców, właśnie taki zdrowy ruch jest wskazany. 

W czasie treningu medycznego skupiamy się na konkretnych potrzebach danej osoby. Ćwiczenia są do niej odpowiednio dostosowane również jeśli cierpi na schorzenia ortopedyczne czy neurologiczne. Wówczas takie ćwiczenia pozwalają zmniejszyć ból, poprawić ruchomość w stawach czy wzmocnić całe ciało. Indywidualnie dopasowane zajęcia mogą być też dobrym uzupełnieniem treningu np. dla osób trenujących różne dyscypliny, jak bieganie czy sporty zespołowe.  

Indywidualny trening medyczny polecany jest również młodym mamom, które chcą wrócić do formy po ciąży i nie chodzi tylko o zrzucenie zbędnych kilogramów. Kobiety po porodzie nierzadko borykają się z rozejściem mięśni brzucha czy osłabieniem mięśni dna miednicy, a odpowiednio oraz indywidualnie dobrane ćwiczenia są w stanie im pomóc. 

Zapraszam!

Treningi indywidualne – terminy do uzgodnienia

Pilates w małych grupach wtorek 18.30, 19.45, środa 11.15, czwartek 19.15, 20.30

Nowa grupa: piątek o 10.00. Zbieramy zapisy.

Zajęcia odbywają się w: Klubie Kreatywnych – Prywatnej Świetlicy, ul. Błażeja 13/24 (1 piętro)

lub możliwy dojazd na terenie Naramowic

Prowadzi:

mgr fizjoterapii, trenerka Krystyna Zeńczak-Praga

www.fitfunfizjo.pl

facebook.com/fitfunfizjo

tel. 504 738 229