Przy ulicy Karpia egipskie ciemności

Strona Główna » Przy ulicy Karpia egipskie ciemności

Proszę uwierzyć na słowo - to ulica Karpia. I to bynajmniej nie w dniu awarii prądu w całej dzielnicy. Napisał do nas, załączając zdjęcie, Czytelnik, który zwraca uwagę na kompletne ciemności panujące na części ulicy Karpia. Miejsce jest nieoświetlone, a w związku z tym - niebezpieczne.

Fotografia wykonana została na ulicy Karpia na wysokości hotelu "Quay" i drogi doprowadzajacej do firmy Bros około godziny 22.00. Jak widać na zdjęciu, aura sprzyja rozbojom, a klimat zbliżony jest do mocnych thrillerów. Idealne miejsce dla wracających z drugiej zmiany pracowników z Brosa (czy idących na tą zmianę) ,nie mówiąc już o zwykłych mieszkańcach ul. Karpia, mieszkających na tych terenach. Czasem można się zastanowić, czy nie przeszło się do sąsiednich wsi. Teren na całej tej długości nie jest oświetlony, a dodatkowo budowa koło budynku Karpia 25 straszy zawalajacym się ogrodzeniem, będącym wisienką na torcie i kwintesencją nocnego powrotu. 

Niestety, jak się dowiadujemy, nie ma szans na oświetlenie tej części ulicy Karpia (kwestia własności gruntu oraz kosztu takiej inwestycji).