Sukces "Klubu Kreatywnych" z Naramowic!

Strona Główna » Sukces "Klubu Kreatywnych" z Naramowic!

Prywatna świetlica "Klub Kreatywnych" to placówka, której głównym celem jest opieka nad dziećmi przed i po szkole. Pracujemy przez cały rok szkolny, w ferie zimowe oraz wakacje letnie. Wszystkie chętne dzieci (nie tylko te, które na co dzień przebywają pod naszą opieką) oraz młodzież mogą korzystać z zajęć w Klubie Szachowym i Klubie Językowym. Proponujemy naukę grupową i indywidualną, na wszystkich poziomach zaawansowania.

We wrześniu 2017r., w celu urozmaicenia zajęć z języka angielskiego, nawiązaliśmy współpracę ze szkołą podstawową z południa Francji. W projekcie, który polega na wymianie korespondencji w języku angielskim oraz spotkaniach przez skype, bierze udział prawie 50 dzieci, a liczba ta na pewno wzrośnie. Strona francuska jest bardzo chętna do współpracy.  W czerwcu 2018  planujemy zorganizować dla dzieci wyjazd do Francji. Z niecierpliwością oczekujemy też wizyty gości z Montseveroux. Cieszy nas, że w świecie pełnym technologicznych nowości, udało nam się zmotywować dzieci do nauki, uzmysłowić im, jak ważna jest komunikacja międzyludzka. Wszystko dzięki kawałkowi papieru. Radości związanej z wymianą listów nie da się opisać!!!

Starsze dzieci oraz młodzież również skutecznie, zachęcamy do nauki języka angielskiego i niemieckiego. Wiosną zgłosiliśmy się do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego BIG BEN 2017. Na początku ucieszył nas już sam fakt, że zostaliśmy pozytywnie zakwalifikowani jako placówka edukacyjna. Wybraliśmy w sumie dwanaścioro dzieci z klas V, VI oraz II klasy gimnazjum do reprezentowania naszego Klubu. W czerwcu dotarły do nas wyniki. Zajęliśmy w ogólnej kwalifikacji XIV miejsce w Polsce (na 114 szkół biorących udział) oraz I miejsce w Wielkopolsce!!!

To niebywały sukces. Pragnę serdecznie pogratulować wszystkim uczestnikom oraz wspaniałej kadrze uczącej w Klubie Kreatywnych. Cieszę się, że udaje nam się zarażać naszymi pasjami dzieci i młodzież.

Ale pomysłom nie ma końca. Dzięki konkursom oraz współpracy z zagranicą o Naramowicach i Klubie Kreatywnych usłyszy niebawem cały świat!!! 

Zapraszam do nauki języków obcych w Klubie. Uczenie się może być świetną przygodą!

Anna Bronz- Wójcik

www.klub-kreatywnych.pl