W sprawie ulicy Bożymira

Strona Główna » W sprawie ulicy Bożymira

Napisał do nas Czytelnik - pan Konrad, w niepokojącej go sprawie. Chodzi o stan ulicy Bożymira.

 Bardzo miło jest poczytać jak wiele dobrego dzieje się na Naramowicach i jak dużo inicjatyw podejmowanych jest w celu poprawy życia mieszkańców naszej dzielnicy. Martwi mnie jednak, że nie mogę doczytać się jakichkolwiek działań na rzecz naprawy ulicy Bożymira. Mam wrażenie, że  jest to ulica, o której wszyscy zapomnieli, pomimo, że jej stan techniczny jest obecnie tragiczny, być może najgorszy na całych Naramowicach. W załączeniu przesyłam poglądowo jedno zdjęcie zrobione po opadach deszczu, mając nadzieję, że może ktoś z Rady Osiedla osobiście wybierze się aby obejrzeć tę ulicę. Jest cała dziurawa, nie ma chodnika, płynie nią woda, stoją kałuże, nie ma jak przejść, latem z kolei, kiedy jest susza, unoszą się tumany kurzu.

 Zdaję sobie sprawę, jak wiele różnych problemów mieszkańców jest do załatwienia, ale chciałbym, żeby osoby, które mają wpływ na podejmowane decyzje w zakresie przyszłych inwestycji na Naramowicach, nie zapomniały również o ulicy Bożymira. Abyśmy jako mieszkańcy tej ulicy nie mieli poczucia że zostaliśmy zapomnieni i pozostawieni samym sobie.  

 Wiadomość przekazaliśmy naszym osiedlowym radnym. Zapewnili oni, że znają stan ulicy, niedawno tam byli, przy okazji wizytowania ulicy Bratumiły. O dalszych działaniach w tej sprawie będziemy informować.